Pirkėjas turi teisę atsisakyti pirkimo-pardavimo sutarties, sudarytos naudojant ryšio priemones, pranešdamas apie tai raštu pardavėjui per 14 (keturiolika) dienų nuo prekių pristatymo dienos.

Bet kurią Catiusha.lt prekę Jūs galite:
1. Keisti į kitą dydį;
2. Keisti į kitą modelį;
3. Susigrąžinti už prekę sumokėtus pinigus.

Keičiamos arba grąžinamos prekės turi atitikti šiuos kriterijus:
1. Prekė neturi būti dėvėta ar kitaip naudota, ji turi būti nesugadinta, nesutepta be pašalinių kvapų ir nepraradusi savo prekinės išvaizdos.
2. Grąžinamos prekės turi būti su etiketėmis.
3. Grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje, pilnos komplektacijos.
4. Vartotojas turi teisę atsisakyti nuotolinės sutarties per 14 dienų, išskyrus LR Civilinio kodekso 6.22810 straipsnio 2 punkte numatytas išimtis.

5. Kokybiški gaminiai gaminti pagal specialius užsakymus nėra grąžinami.

Jūsų grąžinamos prekės bus įvertintos mūsų darbuotojų, ar gaminiai grąžinti laikantis aukščiau nurodytų sąlygų. Jei sąlygų buvo nesilaikoma, pinigai grąžinami nebus. Dėl prekės pristatymo ar atsiėmimo tokiais atvejais bus tariamasi individualiai. Jei sąlygų buvo laikomasi, pinigai bus pervesti į Jūsų banko sąskaitą ne vėliau kaip per 14 dienų nuo grąžinimo gaminio gavimo bei tvarkingai ir pagal taisykles užpildyto pinigų grąžinimo prašymo priėmimo dienos.

Grąžinamą prekę siųsti į Kauno Akropolio paštomatą, nurodant gavėjo tel.nr. +37061484877. Pakuotė turi būti tokia, kad prekė siuntimo metu nebūtų sugadinta. Pakuotėje laisva forma parašykite siuntėjo vardą bei pavardę ir banko sąskaitą.